+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Nosta kiinteistösi estetiikkaa ja turvallisuutta 2-raidan PVC-maatila-aidallamme. Kestävyyden ja monipuolisuuden suunniteltu tämä aita on ihanteellinen ratkaisu tiloille, karjatiloihin ja asuinrakennuksiin. Saatavana monissa houkuttelevina väreissä - valkoisia, ruskeita, harmaata ja kermaa - aitamme voi sulautua saumattomasti mihin tahansa ympäristöön tarjoamalla puhdasta, modernia ilmettä.
36 tuuman vakiokorkeus varmistaa tukevan esteen, kun taas eri korkeusvaihtoehtoja on saatavana tarpeitasi vastaavaksi. Tämä aita on helposti mukautettavissa vakioleveydellä 96 tuumaa ja muokattavissa olevia leveitä, jotta maisema sopisi täydellisesti. Jokainen viesti, saatavana vankina 4 "x 4" tai 5 "x 5" mitat, on etukäteen linja-, pää-, kulma- tai 3-suuntaiset kokoonpanot, mikä mahdollistaa helpon asennuksen ja monipuolisen sovelluksen.
Aidassamme on tyylikäs tasainen korkki jokaisessa viestissä, mikä parantaa sen yleistä vetovoimaa. Riitti kiskot, joiden mitat ovat 1-1/2 "x 5-1/2" x 94 "ja toimitetaan kahdessa esikappaleessa, tarjoavat lisävoimaa ja vakautta, varmistaen, että aidasi on ajan koe. Osaa 0,05 CBM: ää kohden on tehokasta, mikä tekee siitä käytännöllisen valinnan projektille.
Lisäksi tarjoamme vastaavia portteja aidan täydentämiseksi, mikä mahdollistaa yhtenäisen ilmeen koko kiinteistössäsi.
Tiedustelu
Tuotekuvaus
Iso maatila, hevonen aita, karja -aita, lemmikkieläinten käyttö.
Kehysmateriaali: 100% Virgin PVC/ muovi, ei päällystetty
Helppo asentaa, joustavampi ja suurempi iskuvastus, vinyyli on kestävä ja heikko ylläpito.
Saatavissa 4tyyppisiä eroja
Sertifikaatti: SGS, CE, ISO9001
30 vuoden takuu
Paneelisarja sisältää kaikki kiskot ja picketit
| Aidan ylätyyli | PVC 2-Rail PVC Farm Fiding |
| Väri | Valkoinen, ruskea, harmaa, kerma |
| Korkeus | Vakiokorkeus 36 ", saatavilla olevat eri korkeudet |
| Leveys | Vakioleveys 96 ", saatavilla olevat erilaiset leveydet |
| Lähettää | 4 "x 4" tai 5 "x 5" tai valinnainen x 60 '', esillä reititettynä linjaksi, pääksi, kulmaan, 3-tielle tai tyhjäksi. |
| Posti | Litteä korkki |
| Reunuskaite | 1-1/2 "x 5-1/2" x 94''x2pcs, pre-lovi |
| Osioiden määrä | 0,05cbm, lataus QTTY -kysely |
| Vastaava portti | Saatavana |
Ota yhteyttä saadaksesi lisätietoja
Älä epäröi ottaa yhteyttä, kun tarvitset meitä!
Miksi PVC-lehti on järkevä useimmille puutarhoille PVC-lehti on yksi niistä puutarharakenteist...
Lue lisääKun kiinalainen kuun uusi vuosi 2026 on takana, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. ei ol...
Lue lisääMikä on PVC-terassi ja miten se eroaa muista terassimateriaaleista? PVC-terassi on ulkoterassi...
Lue lisääMikä on PVC-aita ja miksi se on niin suosittu? PVC-aita – jota kutsutaan myös laajalti vinyyli...
Lue lisääVinyylisuoja-aita on PVC-materiaalista valmistettu aitajärjestelmä, jossa on kiinteät tai lähes k...
Lue lisää