+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
PVC Whelping -laatikkomme PlayPenillä, joka on valmistettu 100% Virgin PVC: stä kestävyyden ja helpon puhdistuksen vuoksi. Sen tyylikäs valkoinen viimeistely täydentää kaikkia tilaa ja tarjoaa hygieenisen ympäristön äitikoirille ja heidän koiranpentuille.
Saatavana kolmessa koossa - 74.8''l x 37.4''w x 18,9''h, 90.6''l x 45.3'''w x 18,9''h ja 116.6''l x 58.3'''w x 18,9''H - Tämä laatikko tarjoaa runsaasti huoneita erilaisille rotuille. Stugdy 3 "x 3" -pylväät, joissa on litteät korkit
Suojatulla piketillä, jonka mitat ovat 0,5 "x 1,6" x 17,8 '', tämä asennus edistää ilmavirtaa ja vuorovaikutusta pitäen pennut turvassa. Kätevästi pakattu laatikkoon, Wheling Box ja Playpen on lopullinen ratkaisu kasvattajille ja lemmikkieläinten omistajille.
Tiedustelu
Tuotekuvaus
Käyttö: Vastasyntyneiden koiranpentujen heiluttaminen, Wheling Box tarjoaa turvallisen ja viihtyisän ympäristön äidikoirille synnyttää ja hoitaa pentujaan, varmistaen heidän mukavuutensa ja turvallisuutensa elämän kriittisissä varhaisvaiheissa.
Tyypillinen: Helppo koota, tämä pentu -heilutuspakkaus ei vie suurta osaa ajasta ennen kuin se on käyttövalmis; Se on vedenpitävä ja erittäin helppo puhdistaa
| Aidan ylätyyli | PVC Whelping Box playpenin kanssa |
| Kehysmateriaali | 100% Virgin PVC/ muovi |
| Väri | Valkoinen |
| Mitat (vakio) | 74.8''l x 37.4''w x 18,9''H; 90.6''l x 45.3''w x 18,9''H; 116.6''l x 58.3''w x 18,9''H; |
| Lähettää | 3 "x 3" x 18,9 '', saatavilla olevat eri korkeudet |
| Posti | Litteä korkki, jälkikäteen |
| Rautatie | 7/8 "x 6", esikäsitetty, pyöreällä sian kiskolla |
| Lakkovahti | 0,5 "x 1,6" x17,8 '' |
| Paketti | Pakkaus |
Ota yhteyttä saadaksesi lisätietoja
Älä epäröi ottaa yhteyttä, kun tarvitset meitä!
Miksi PVC-lehti on järkevä useimmille puutarhoille PVC-lehti on yksi niistä puutarharakenteist...
Lue lisääKun kiinalainen kuun uusi vuosi 2026 on takana, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. ei ol...
Lue lisääMikä on PVC-terassi ja miten se eroaa muista terassimateriaaleista? PVC-terassi on ulkoterassi...
Lue lisääMikä on PVC-aita ja miksi se on niin suosittu? PVC-aita – jota kutsutaan myös laajalti vinyyli...
Lue lisääVinyylisuoja-aita on PVC-materiaalista valmistettu aitajärjestelmä, jossa on kiinteät tai lähes k...
Lue lisää