+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Esittelemme 7/8 "x3" -muovikoillemme, joka on suunniteltu erityisesti maatilojen sovelluksiin. Tätä pikettiä on valmistettu 100% Virgin PVC: stä, ja se ei ole päällystetty, mikä varmistaa maksimaalisen kestävyyden ja iskunkestävyyden. Tulipalonluokituksensa V-0 ja sertifikaatit, mukaan lukien SGS, CE ja ISO9001, voit luottaa sen laatuun ja turvallisuuteen.
Asennus on helppoa, joten se on täydellinen tee-se-itse-projekteihin. Picketit on suunniteltu sopimaan saumattomasti osien, pylväiden ja porttien kanssa, jolloin voit luoda täydellisen aidan vaivattomasti. Toisin kuin perinteinen puu, vinyylipotetit eivät absorboi vettä, eliminoimalla mätää ja tarjoavat alhaisen ylläpitävää ratkaisua aidatarpeisiisi.
Kun takuu on 30 vuotta ja toimitusaika, joka on noin 7-10 päivää 40 hq-tilauksessa, voit saada mielenrauhan tietäen, että tämä tuote kestää ajan kokeen. Paranna miekkailuprojektiasi kestävyyden ja asennuksen helpolla.
Tiedustelu
Tuotekuvaus
Käyttö: Puutarha -aita, koti, maatila, Vilia, varasto, maapiha, parveke, väliaikainen, yksityisyyden aita.
Kehysmateriaali: 100% Virgin PVC/ muovi, ei päällystetty
Ominaisuus: Helppo asentaa, joustava ja suurempi iskunkestävyys, vinyyli on kestävä ja alhainen huolto.
HS -koodi : 3925900000
Palotodistus: V-0
Sertifikaatti: SGS, CE, ISO9001
Takuu: 30 vuotta
Rinta-aika: Noin 7-10 päivää 40HQ: na
Kuinka tehdä tilaus: se on yksinkertainen, lisää vain osio Post Gate = täydellinen aita
| Aidan ylätyyli | PVC 7/8 "x3" muovinen piketti |
| Väri | Valkoinen, ruskea, harmaa, kerma |
| Korkeus | Vakiokorkeus 48 ", saatavilla olevat eri korkeudet |
| Leveys | Vakioleveys 96 ", saatavilla olevat erilaiset leveydet |
| Lähettää | 4 "x 4" tai 5 "x 5" tai valinnainen x 72 '', esillä reitittynä linjaksi, pääksi, kulmaan, 3-matkalle tai tyhjäksi. |
| Posti | Uusi Englannin korkki, litteä korkki, goottilainen korkki |
| Alakisko | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pre-lovi |
| Kisko | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pre-lovi |
| Alumiini | Alumiinilaite pohjakiskoon kaupallisen lujuuden saavuttamiseksi |
| Lakkovahti | 7/8 "x 3" x 39 '' x 15kpl (vakioväli) |
| Osioiden määrä | 0,08cbm, lataus QTTY -kysely |
| Vastaava portti | Saatavana |
Ota yhteyttä saadaksesi lisätietoja
Älä epäröi ottaa yhteyttä, kun tarvitset meitä!
Miksi PVC-lehti on järkevä useimmille puutarhoille PVC-lehti on yksi niistä puutarharakenteist...
Lue lisääKun kiinalainen kuun uusi vuosi 2026 on takana, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. ei ol...
Lue lisääMikä on PVC-terassi ja miten se eroaa muista terassimateriaaleista? PVC-terassi on ulkoterassi...
Lue lisääMikä on PVC-aita ja miksi se on niin suosittu? PVC-aita – jota kutsutaan myös laajalti vinyyli...
Lue lisääVinyylisuoja-aita on PVC-materiaalista valmistettu aitajärjestelmä, jossa on kiinteät tai lähes k...
Lue lisää