+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Koristele ulkotilojasi kestävällä ja tyylikkäällä PVC -kasvojen asennetulla piketti -aidallamme. Tämä aita on suunniteltu helpon asennuksen ja pitkäaikaisen suorituskyvyn vuoksi, ja se on täydellinen sekä asuin- ja kaupallisiin sovelluksiin. Haluatko parantaa puutarhaa tai luoda turvallisen rajan, aitamme vastaa kaikki tarpeesi.
100% Virgin PVC: stä rakennettu aidomme tarjoaa erinomaisen voiman ilman pinnoitteen kulumisen tai heikkenemisen huolta. Toisin kuin perinteiset puu -aidat, PVC -paneelimme eivät absorboi vettä, estäen mätää ja rappeutumista, mikä varmistaa koskemattoman ulkonäön vuosi toisensa jälkeen. Suuren iskunkestävyyden ja joustavuuden avulla tämä vinyyliliuos on elementit ja vaatii samalla minimaalista ylläpitoa.
Turvallisuus ja luotettavuus ovat ensiarvoisen tärkeitä. PVC: n kasvojen asennetut piketit-aita on palonkehän nimellisarvo V-0, ja se on sertifioitu SGS-, CE- ja ISO9001 -standardeilla, jotka takaavat luotettavan laadun. Lisäksi, jolla on huomattava 30 vuoden takuu, voit saada mielenrauhan tietäen, että sijoituksesi on suojattu.
Aidan tilaaminen on yksinkertaista! Yhdistä vain tarvittavat osiot, viestit ja portit luodaksesi täydellisen aidasratkaisusi. Jokainen paneelisarja sisältää kaikki välttämättömät kiskot ja piketit, mikä tekee siitä ihanteellisen tee-se-itse-harrastajille. Kun toimitusaika on vain 7-10 päivää 40 HQ-lähetykselle, sinulla on uusi aida valmiina hetkessä.
Muuta kiinteistösi PVC -kasvojen asennetun pikets -aidan käytännöllisyydellä ja tyylikkyydellä - missä kestävyys kohtaa suunnittelun.
Tiedustelu
Tuotekuvaus
PVC -aidat tarjoavat erilaisia etuja verrattuna muihin aitapaneeleihin, kuten puuta, ne eivät absorboi vettä, ja siksi ne eivät voi mätää.
Kehysmateriaali: 100% Virgin PVC/ muovi, ei päällystetty
Kiinan valmistama materiaali
Eri piketit saatavilla
Suunniteltu yksinkertaiseen ja nopeasti tee-se-itse-asennukseen
Paneelisarja sisältää kaikki kiskot ja picketit
| Aidan ylätyyli | PVC -kasvojen asennettu piketti -aita |
| Väri | Valkoinen, ruskea, harmaa, kerma |
| Korkeus | Vakiokorkeus 48 ", saatavilla olevat eri korkeudet |
| Leveys | Vakioleveys 96 ", saatavilla olevat erilaiset leveydet |
| Lähettää | 4 "x 4" tai 5 "x 5" tai valinnainen x 72 '', esillä reitittynä linjaksi, pääksi, kulmaan, 3-matkalle tai tyhjäksi. |
| Posti | Uusi Englannin korkki, litteä korkki, goottilainen korkki |
| Alakisko | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pre-lovi |
| Kisko | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pre-lovi |
| Alumiini | Alumiinilaite pohjakiskoon kaupallisen lujuuden saavuttamiseksi |
| Lakkovahti | 7/8 "x 3" x 39 '' x 15kpl (vakioväli) |
| Osioiden määrä | 0,08cbm, lataus QTTY -kysely |
| Vastaava portti | Saatavana |
Ota yhteyttä saadaksesi lisätietoja
Älä epäröi ottaa yhteyttä, kun tarvitset meitä!
Miksi PVC-lehti on järkevä useimmille puutarhoille PVC-lehti on yksi niistä puutarharakenteist...
Lue lisääKun kiinalainen kuun uusi vuosi 2026 on takana, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. ei ol...
Lue lisääMikä on PVC-terassi ja miten se eroaa muista terassimateriaaleista? PVC-terassi on ulkoterassi...
Lue lisääMikä on PVC-aita ja miksi se on niin suosittu? PVC-aita – jota kutsutaan myös laajalti vinyyli...
Lue lisääVinyylisuoja-aita on PVC-materiaalista valmistettu aitajärjestelmä, jossa on kiinteät tai lähes k...
Lue lisää