+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Paranna puutarhaa puutarhamme käytetyllä aidallamme, valmistettu 100% Virgin PVC: stä. Tämä matalan ylläpitävä vaihtoehto on resistentti mätää ja tarjoaa suuren iskunkestävyyden, varmistaen pitkäaikaisen kauneuden ja kestävyyden.
Parempaa laatua ja turvallisuutta
Päätämätön PVC on palonkestävä (nimellis V-0) ja SGS: n, CE: n ja ISO9001: n sertifioima, mikä takaa huippuluokan turvallisuuden ja laadun.
Yksinkertainen asennus
Asennus on nopeaa ja helppoa! Yhdistä vain osat, pylväät ja portit täydelliseen aitaan. Jokaisessa paneelisarjassa on kaikki tarvittavat kiskot ja piketit.
Pitkäaikainen varmuus
Puutarhamme käytetty aita on 30 vuoden takuu ja nopea toimitus 7-10 päivässä 40 hq-tilauksen yhteydessä. Muuta puutarhasi vaivattomasti!
Tiedustelu
Tuotekuvaus
PVC -aidat tarjoavat erilaisia etuja verrattuna muihin aitapaneeleihin, kuten puuta, ne eivät absorboi vettä, ja siksi ne eivät voi mätää.
Kehysmateriaali: 100% Virgin PVC/ muovi, ei päällystetty
Kiinan valmistama materiaali
Eri piketit saatavilla
Suunniteltu yksinkertaiseen ja nopeasti tee-se-itse-asennukseen
Paneelisarja sisältää kaikki kiskot ja picketit
| Aidan ylätyyli | PVC -puutarha käytetty aita |
| Väri | Valkoinen, ruskea, harmaa, kerma |
| Korkeus | Vakiokorkeus 48 ", saatavilla olevat eri korkeudet |
| Leveys | Vakioleveys 96 ", saatavilla olevat erilaiset leveydet |
| Lähettää | 4 "x 4" tai 5 "x 5" tai valinnainen x 72 '', esillä reitittynä linjaksi, pääksi, kulmaan, 3-matkalle tai tyhjäksi. |
| Posti | Uusi Englannin korkki, litteä korkki, goottilainen korkki |
| Alakisko | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pre-lovi |
| Kisko | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pre-lovi |
| Alumiini | Alumiinilaite pohjakiskoon kaupallisen lujuuden saavuttamiseksi |
| Lakkovahti | 7/8 "x 3" x 39 '' x 15kpl (vakioväli) |
| Osioiden määrä | 0,08cbm, lataus QTTY -kysely |
| Vastaava portti | Saatavana |
Ota yhteyttä saadaksesi lisätietoja
Älä epäröi ottaa yhteyttä, kun tarvitset meitä!
Miksi PVC-lehti on järkevä useimmille puutarhoille PVC-lehti on yksi niistä puutarharakenteist...
Lue lisääKun kiinalainen kuun uusi vuosi 2026 on takana, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. ei ol...
Lue lisääMikä on PVC-terassi ja miten se eroaa muista terassimateriaaleista? PVC-terassi on ulkoterassi...
Lue lisääMikä on PVC-aita ja miksi se on niin suosittu? PVC-aita – jota kutsutaan myös laajalti vinyyli...
Lue lisääVinyylisuoja-aita on PVC-materiaalista valmistettu aitajärjestelmä, jossa on kiinteät tai lähes k...
Lue lisää