+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Paranna ulkotilojasi PVC -pystysuuntaisella kaiteella, saatavana valkoisena, ruskeana, harmaalla ja kermalla. Ihanteellinen uima-altaille, etupihoille, puutarhoille ja parvekkeille, tämä matalan ylläpitävä aidasratkaisu on valmistettu 100% Virgin PVC: stä kestävyydestä.
Muokattavat koot
Vakiokorkeus on 48 tuumaa ja leveys on 96 tuumaa, ja saatavilla on erilaisia vaihtoehtoja. Viestit ovat 4 "x 4" tai 5 "x 5", ennalta reitillä helppoa asennusta varten.
Kestävä muotoilu
Aidamme sisältää esiasennettujen ylä- ja alakiskojen, ja se sisältää alumiinin lisäosan lisälujuuteen. Jokaisen piketin mitat ovat 1 1/2 "x 1 1/2" x 40 ", mikä varmistaa sekä tukevuuden että tyylin.
Helppo kokoonpano
Valitse Uudesta Englannista, litteästä tai goottilaisesta postikappaleista aidan mukauttamiseksi. Yhdistä vain osiot, viestit ja portit täydellisen ratkaisun saavuttamiseksi. Päivitä kiinteistösi tyylikkäällä PVC -miekkailullamme tänään!
Tiedustelu
Tuotekuvaus
Erinomainen uima -altaan aidat, etupihan aidat tai puutarha -aidat, parvekkeet ja kaiteen aidan käyttö.
Kehysmateriaali: 100% Virgin PVC/ muovi, ei päällystetty
Helppo asentaa, joustavampi ja suurempi iskuvastus, vinyyli on kestävä ja heikko ylläpito.
Eri kiskot, kuten kaiteet.
Neljä sopivaa värillistä: valkoinen, ruskea, harmaa, kerma
Kuinka tehdä tilaus: se on yksinkertainen, lisää vain osio Post Gate = täydellinen aita
| Aidan ylätyyli | PVC -pystysuuntainen kaiteet |
| Väri | Valkoinen, ruskea, harmaa, kerma |
| Korkeus | Vakiokorkeus 48 ", saatavilla olevat eri korkeudet |
| Leveys | Vakioleveys 96 ", saatavilla olevat erilaiset leveydet |
| Lähettää | 4 "x 4" tai 5 "x 5" tai valinnainen x 72 '', esillä reitittynä linjaksi, pääksi, kulmaan, 3-matkalle tai tyhjäksi. |
| Posti | Uusi Englannin korkki, litteä korkki, goottilainen korkki |
| Alakisko | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pre-lovi |
| Kisko | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pre-lovi |
| Alumiini | Alumiinilaite pohjakiskoon kaupallisen lujuuden saavuttamiseksi |
| Lakkovahti | 1 1/2 "x 1 1/2" x 40 '' x 22pcs (vakioväli) |
| Osioiden määrä | 0,08cbm, lataus QTTY -kysely |
| Vastaava portti | Saatavana |
Ota yhteyttä saadaksesi lisätietoja
Älä epäröi ottaa yhteyttä, kun tarvitset meitä!
Miksi PVC-lehti on järkevä useimmille puutarhoille PVC-lehti on yksi niistä puutarharakenteist...
Lue lisääKun kiinalainen kuun uusi vuosi 2026 on takana, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. ei ol...
Lue lisääMikä on PVC-terassi ja miten se eroaa muista terassimateriaaleista? PVC-terassi on ulkoterassi...
Lue lisääMikä on PVC-aita ja miksi se on niin suosittu? PVC-aita – jota kutsutaan myös laajalti vinyyli...
Lue lisääVinyylisuoja-aita on PVC-materiaalista valmistettu aitajärjestelmä, jossa on kiinteät tai lähes k...
Lue lisää