+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Esittelemällä korkealaatuisia PVC-kielen ja uran (T&G) -paneeleimme, täydellinen ratkaisu sekä asuin- että kaupallisiin sovelluksiin. Kestävyyden ja esteettisen vetovoiman suunniteltu nämä paneelit ovat saatavana joukossa värejä, jolloin voit valita täydellisen sävyn tilaa täydentämään.
Paneelimme ovat vakiokorkeus 72 tuumaa, ja niiden tarpeitasi on käytettävissä erilaisia korkeuksia. 96 tuuman vakioleveys varmistaa helpon asennuksen, kun taas muokattavissa olevat leveydet mahdollistavat suunnittelun monipuolisuuden. Jokaisessa paneelissa on vankka 4 "x 4" tai 5 "x 5" -viestit, jotka on reititetty käteväksi asennukselle linja-, pää-, kulma- tai 3-suuntaiset kokoonpanot.
Paneelit on varustettu useilla korkkivaihtoehtoilla, mukaan lukien New England Cap, Flat Cap ja Gothic Cap, mikä antaa sinulle vapauden valita projektiisi parhaiten sopiva tyyli. Jokainen paneeli sisältää myös esikäsitetyn alkisarjan (2 "x 6" x 94 ''), keskikisan (2 "x 6" x 94 '') ja ylimmän kiskon (2 "x 3-1/2" x 94 ''), varmistaen rakenteellisen eheyden ja kokoonpanon helppouden.
Jokaisen paneeliosan tilavuus on 0,166cbm, ja tarjoamme myös vastaavia portteja asennuksen loppuun saattamiseksi. Muuta tilasi PVC T & G -paneeleillamme - missä kestävyys täyttää tyylin. Ota meihin tiedusteluja määrien tai mukautettujen mittojen lataamisesta.
Tiedustelu
Tuotekuvaus
Käyttö: Puutarha -aita, koti, maatila, Vilia, varasto, maapiha, parveke, väliaikainen, yksityisyyden aita.
Kehysmateriaali: 100% Virgin PVC/ muovi, ei päällystetty
Helppo asentaa, joustavampi ja suurempi iskuvastus, vinyyli on kestävä ja heikko ylläpito.
PVC -pylväät, kiskot, 2 tai 3 kielen ja uran paneelit
Mukauta aita eri väriviesteillä, kiskoilla tai korkkeilla
Kuinka tehdä tilaus: se on yksinkertainen, lisää vain osio Post Gate = täydellinen aita
| Aidan ylätyyli | PVC T&G -paneeli |
| Väri | Valkoinen, ruskea, harmaa, kerma |
| Korkeus | Vakiokorkeus 72 ", saatavilla olevat eri korkeudet |
| Leveys | Vakioleveys 96 ", saatavilla olevat erilaiset leveydet |
| Lähettää | 4 "x 4" tai 5 "x 5" tai valinnainen x 102 '', esillä reititettynä linjaksi, pääksi, kulmaan, 3-matkalle tai tyhjäksi. |
| Posti | Uusi Englannin korkki, litteä korkki, goottilainen korkki |
| Alakisko | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, pre -luettu |
| Keskikisko | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, pre -luettu |
| Kisko | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs, pre-lovi |
| Lakkovahti | 11/2 "x 1 1/2" x12.6''lx 17pcs |
| U-kanava | 1 "x 1" x 46,8''lx2pcs |
| Alumiini | Alumiinilaite pohjakiskoon kaupallisen lujuuden saavuttamiseksi |
| T&G -paneeli | 7/8 "x 11,3" x 46''l x 8pcs tai 7/8 "x 6" x 46''l x 16pcs |
| Osioiden määrä | 0,166cbm, lataus QTTY -kysely |
| Vastaava portti | Saatavana |
Ota yhteyttä saadaksesi lisätietoja
Älä epäröi ottaa yhteyttä, kun tarvitset meitä!
Miksi PVC-lehti on järkevä useimmille puutarhoille PVC-lehti on yksi niistä puutarharakenteist...
Lue lisääKun kiinalainen kuun uusi vuosi 2026 on takana, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. ei ol...
Lue lisääMikä on PVC-terassi ja miten se eroaa muista terassimateriaaleista? PVC-terassi on ulkoterassi...
Lue lisääMikä on PVC-aita ja miksi se on niin suosittu? PVC-aita – jota kutsutaan myös laajalti vinyyli...
Lue lisääVinyylisuoja-aita on PVC-materiaalista valmistettu aitajärjestelmä, jossa on kiinteät tai lähes k...
Lue lisää