+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Puoli-yksityinen vinyyliaidomme, joka on suunniteltu tasapainottamaan yksityisyyttä ja avoimuutta. Tämä kestävä aidasratkaisu on täydellinen asunnonomistajille, jotka haluavat määritellä ulkotilansa säilyttäen samalla näkyvyyden.
Värivaihtoehdot
Saatavana valkoisena, ruskeana, harmaana ja kermana, aidat täydentävät mitä tahansa maisemaa.
Mitat ja räätälöinti
Vakiokorkeus on 72 tuumaa, muokattavissa olevilla korkeuksilla ja leveyksillä projekti sopii täydellisesti.
Post- ja rautatietoimitukset
Rakennettu vankalla 4 "x 4" tai 5 "x 5" -viestillä, ennakkomaksua helpon asennuksen saavuttamiseksi. Pohjakisko ja yläkisko ovat 2 "x 3-1/2" x 70 ", kun taas keskikisko on 7/8" x 6 "x 70", mikä varmistaa vahvan rakenteen.
CAP -vaihtoehdot
Paranna aitaasi tyylikkäillä postikappeilla Uudessa -Englannissa, litteissä tai goottilaisissa tyyleissä.
Äänenvoimakkuus ja vastaavat portit
Jokaisen osan tilavuus on 0,166 CBM, ja vastaavat portit ovat saatavilla yhtenäistä ilmettä.
Tiedustelu
Tuotekuvaus
Puutarhan puolijohto -aita, modernit tietosuojaratkaisut
Kehysmateriaali: 100% Virgin PVC/ muovi, ei päällystetty
Helppo asentaa, joustavampi ja suurempi iskuvastus, vinyyli on kestävä ja heikko ylläpito.
PVC -pylväät, kiskot, piketti, hila, 2 tai 3 kielen ja uran paneelit
Saatavissa 4tyyppisiä eroja
Paneelisarja sisältää kaikki kiskot ja picketit
| Aidan ylätyyli | PVC puoliksi yksityinen vinyyli |
| Väri | Valkoinen, ruskea, harmaa, kerma |
| Korkeus | Vakiokorkeus 72 ", saatavilla olevat eri korkeudet |
| Leveys | Vakioleveys 96 ", saatavilla olevat erilaiset leveydet |
| Lähettää | 4 "x 4" tai 5 "x 5" tai valinnainen x 102 '', esillä reititettynä linjaksi, pääksi, kulmaan, 3-matkalle tai tyhjäksi. |
| Posti | Uusi Englannin korkki, litteä korkki, goottilainen korkki |
| Alakisko | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pre-lovi |
| Keskikisko | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pre-lovi |
| Kisko | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pre-lovi |
| Alumiini | Alumiinilaite pohjakiskoon kaupallisen lujuuden saavuttamiseksi |
| Lakkovahti | 7/8 "x 6" x 68 '' x 13kpl (vakioväli) |
| Osioiden määrä | 0,166cbm, lataus QTTY -kysely |
| Vastaava portti | Saatavana |
Ota yhteyttä saadaksesi lisätietoja
Älä epäröi ottaa yhteyttä, kun tarvitset meitä!
Miksi PVC-lehti on järkevä useimmille puutarhoille PVC-lehti on yksi niistä puutarharakenteist...
Lue lisääKun kiinalainen kuun uusi vuosi 2026 on takana, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. ei ol...
Lue lisääMikä on PVC-terassi ja miten se eroaa muista terassimateriaaleista? PVC-terassi on ulkoterassi...
Lue lisääMikä on PVC-aita ja miksi se on niin suosittu? PVC-aita – jota kutsutaan myös laajalti vinyyli...
Lue lisääVinyylisuoja-aita on PVC-materiaalista valmistettu aitajärjestelmä, jossa on kiinteät tai lähes k...
Lue lisää