+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Lyijymätön muovi-aita, kestävä ja ympäristöystävällinen aidasliuos, joka on suunniteltu täyttämään korkeimmat turvallisuusstandardit.
Tavallinen aidan korkeus on 72 tuumaa, muokattavia vaihtoehtoja on käytettävissä erityistarpeisiin. Jokaisessa osassa on vakioleveys 96 tuumaa, mikä varmistaa vankan esteen, joka voidaan räätälöidä kiinteistön mitoihin. Viestit ovat joko 4 "x 4" tai 5 "x 5" -kokoja, joissa on etukäteen suuntautuneita vaihtoehtoja linja-, pää-, kulma- ja 3-suuntaisille kokoonpanoille, mikä mahdollistaa suunnittelun helpon asennuksen ja monipuolisuuden.
Aita on rakennettu asiantuntevasti esikäsitellyllä pohjakiskolla, jonka mitat ovat 2 "x 6" x 94 ", keskikisko 2" x 3-1/2 "x 94" ja 2 "x 6" x 94 "ylimmän kisko. Tämä muotoilu tarjoaa poikkeuksellisen lujuuden, jota parantaa aluminalista alakiskaan, mikä tekee siitä ihanteellisen sekä asuinpaikka- ja kaupalliselle sovellukselle.
Picket, joiden mitat ovat 7/8 "x 6" x 63 ", ovat saatavana vakiovälin etäisyydellä ja ne tulevat 13: een jokaiselle osalle. Kun kokonaistilavuus on 0,166 CBM kohden, tämä aita on suunniteltu tehokkaaseen toimitukseen ja asennukseen.
Aidasprojektisi loppuun saattamiseksi tarjoamme myös erilaisia tyylikkäitä postikappaleja, mukaan lukien New England Cap, Flat Cap ja Gothic Cap. Lisäksi vastaavia portteja on saatavana, mikä varmistaa yhtenäisen ja kiillotetun ilmeen koko kiinteistössäsi. Valitse lyijytön muovi-aita turvalliselle, tyylikkäälle ja tukevalle aita-ratkaisulle, joka on ajan testi.
Tiedustelu
Tuotekuvaus
Puutarhan puolijohto -aita, modernit tietosuojaratkaisut
Kehysmateriaali: 100% Virgin PVC/ muovi, ei päällystetty
Helppo asentaa, joustavampi ja suurempi iskuvastus, vinyyli on kestävä ja heikko ylläpito.
PVC -pylväät, kiskot, piketti, hila, 2 tai 3 kielen ja uran paneelit
Saatavissa 4tyyppisiä eroja
Paneelisarja sisältää kaikki kiskot ja picketit
| Aidan ylätyyli | PVC-lyijytön muovi-aita |
| Väri | Valkoinen, ruskea, harmaa, kerma |
| Korkeus | Vakiokorkeus 72 ", saatavilla olevat eri korkeudet |
| Leveys | Vakioleveys 96 ", saatavilla olevat erilaiset leveydet |
| Lähettää | 4 "x 4" tai 5 "x 5" tai valinnainen x 102 '', esillä reititettynä linjaksi, pääksi, kulmaan, 3-matkalle tai tyhjäksi. |
| Posti | Uusi Englannin korkki, litteä korkki, goottilainen korkki |
| Alakisko | 2 "x 6" x 94''x1pcs, pre -luettu |
| Keskikisko | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pre-lovi |
| Kisko | 2 "x 6" x 94''x1pcs, pre -luettu |
| Alumiini | Alumiinilaite pohjakiskoon kaupallisen lujuuden saavuttamiseksi |
| Lakkovahti | 7/8 "x 6" x 63 '' x 13kpl (vakioväli) |
| Osioiden määrä | 0,166cbm, lataus QTTY -kysely |
| Vastaava portti | Saatavana |
Ota yhteyttä saadaksesi lisätietoja
Älä epäröi ottaa yhteyttä, kun tarvitset meitä!
Miksi PVC-lehti on järkevä useimmille puutarhoille PVC-lehti on yksi niistä puutarharakenteist...
Lue lisääKun kiinalainen kuun uusi vuosi 2026 on takana, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. ei ol...
Lue lisääMikä on PVC-terassi ja miten se eroaa muista terassimateriaaleista? PVC-terassi on ulkoterassi...
Lue lisääMikä on PVC-aita ja miksi se on niin suosittu? PVC-aita – jota kutsutaan myös laajalti vinyyli...
Lue lisääVinyylisuoja-aita on PVC-materiaalista valmistettu aitajärjestelmä, jossa on kiinteät tai lähes k...
Lue lisää